اسکیل ورکر استان آلبرتا

اسکیل ورکر استان آلبرتا

اسکیل ورکر استان آلبرتا و انتخابات جدید

اسکیل ورکر استان آلبرتا کاندیداهای واجد شرایط خود را با حداقل نمره ۳۵۲ و به بالا دعوت نمود. دعوتنامه های ارسالی به معنای درخواست نامزدی استان آلبرتا می باشد. در دو انتخابات فعلی و قبلی جمعا” ۳۵۴ کاندید اکسپرس انتری دعوت شده اند. در ۳۱ جولای ۳۱۹ دعوتنامه (NOI) با حداقل نمره ۴۰۰ صادر شد. در انتخابات جدید (۷ آگوست ۲۰۱۹) ۳۵ دعوتنامه با حداقل نمره ۳۵۲ صادر شده است.

اسکیل ورکر استان آلبرتا و ارتباط آن با اکسپرس اینتری فدرال

این دعوتنامه ها در سیستم اکسپرس انتری آلبرتا صادر شده است. این سیستم اجازه انتخاب متقاضیان واجد شرایطِ استان را از اکسپرس اینتری فدرال می دهد. از اولین انتخابات آلبرتا در یکسال پیش تاکنون ۲۷ دوره انتخابات برگزار شده است. ۵۳۸۲ دعوتنامه در این ۲۷ دوره صادر شده است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و رسیدن به استان آلبرتا، ابتدا بایستی در اکسپرس اینتری فدرال پروفایل ایجاد نمود. نکته مهم اینست که در این برنامه نیازی به داشتن جاب آفر و یا سابقه کار در آلبرتا نیست. فقط متقاضیان بایستی سابقه کار در حوزه های مورد نیاز استان آلبرتا را داشته باشند. آلبرتا البته لیست مشاغل مورد نیاز را منتشر نکرده است.

متقاضیان بایستی حداقل نمره ۳۰۰ را در اکسپرس اینتری فدرال کسب کرده باشند.

متقاضیان دارای اولویت

  • سابقه کار در آلبرتا و/یا جاب آفر (پیشنهاد شغلی) از استان داشته باشند.
  • داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی از آلبرتا و داشتن جاب آفر.
  • داشتن والدین، فرزند و یا خواهر یا برادر که در آلبرتا ساکن باشند.
این مطلب را از دست ندهید   مجوز تحصیلی کانادا

متقاضیان دارای اولویت منفی

در انتخابات ۲۰۱۹ استان آلبرتا از اکسپرس اینتری فدرال، پایین ترین نمره قبولی ۳۰۰ بوده است.

خبر خوب اینست که با انتخاب شدن از طرف استان، انتخاب شدن از استخر اکسپرس اینتری فدرال قطعی است. چراکه ۶۰۰ امتیاز اضافه به امتیاز متقاضی اضافه خواهد شد. این به معنای انتخاب قطعی و مجوز ارسال مدارک خواهد بود.

مقالات مرتبط :

معرفی دانشگاه تکنولوژی انتاریو