توسعه اهداف مهاجرتی کانادا

توسعه اهداف مهاجرتی کانادا

توسعه اهداف مهاجرتی کانادا تا سال ۲۰۲۱

توسعه اهداف مهاجرتی کانادا تا سال ۲۰۲۱ – کانادا اهداف مهاجرت را تا سال ۲۰۲۱ گسترش می دهد و نقش برجسته ای برای اکسپرس اینتری فدرال و نامزدی استانی قائل است.

کانادا اهداف مهاجرت خود را برای سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ افزایش می دهد و برنامه های سطح مهاجرت چند ساله خود را تا سال ۲۰۲۱ گسترش می دهد. تدارک مرحله ای برای ورود ۱٫۳ میلیون نفر از متقاضیان جدید اقامت دائم کانادا بین سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ .

این تغییرات به عنوان بخشی از گزارش ماموریت اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) در سال ۲۰۱۷ به پارلمان اعلام شد که در ۳۱ اکتبر منتشر شد. این گزارش با اولین سالگرد طرح اصلی چند ساله IRCC که به منظور راهنمایی برنامه ریزی مهاجرت به کانادا از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ بوده، همزمان شده است.

افزایش اهداف و گسترش برنامه در طی یکسال دیگر، منجر به پذیرش بیش از ۱٫۳ میلیون نفر تازه وارد از طریق مقاصد سالانه از بین برنامه های مختلف اقتصادی، خانوادگی و پناهندگان و برنامه های مشابه بین سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ خواهد شد.

طرح جدید ۲۰۲۱-۲۰۱۹ خواستار افزایش تدریجی اهداف پذیرش سالیانه تا ۳۵۰٫۰۰۰ در سال ۲۰۲۱ است. اهداف سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ که در اصل ۳۳۰٫۰۰۰ و ۳۴۰٫۰۰۰ بوده، در حال حاضر به ۳۳۰٫۸۰۰ و ۳۴۱٫۰۰۰ افزایش یافته است.

اهمیت ویژه برای برنامه های اکسپرس اینتری و نامزدی استانی اسکیل ورکر

از بین هدف پذیرش ۱٫۳ میلیون مهاجر که تا سال ۲۰۲۱ تدوین شده است، ۳۳۱٫۰۰۰ نفر از طریق برنامه اکسپرس اینتری (اسکیل ورکر فدرال) خواهد بود. در مورد برنامه نامزدی استانی اسکیل ورکر ، پذیرش ۲۵۵٫۱۰۰ متقاضی هدف گذاری شده است. این تعداد تقریبا” ۱۹% تعداد کل ۱٫۳ میلیون نفر می باشد. در این برنامه رشد پذیرش استانی از ۱۸% در سال ۲۰۱۸ به ۲۰٫۲% در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید.

این مطلب را از دست ندهید   شرایط تحصیل در کانادا

مقالات مرتبط :

شرایط تحصیل در کالج فلمینگ کانادا

نحوه دریافت ویزای دانشجویی