دریافت بیمه مسافرتی

دریافت بیمه مسافرتی برای مهاجرت به کانادا

شرایط دریافت بیمه مسافرتی برای مهاجرت به کانادا

بیمه مسافرتی مهاجرت کانادا یکی از موارد ضروری هنگام سفر یا مهاجرت به هر کشور خارجی به خصوص کاناداست این بیمه هزینه کلیه اتفاقات غیر مترقبه و بدون برنامه ریزی در طول سفر را پوشش داده و برای سفرهای داخلی هم کاربرد دارد.

روش‌ اخذ اقامت دائم کانادا

نکات مهم درباره خرید بیمه مسافرتی کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا را داشته اما اطلاعاتی درباره بیمه مسافرتی این کشور ندارید، تا انتهای این بخش ما را همراهی کنید.

مسلماً یکی از ملزومات سفر به کانادا داشتن بیمه مناسب مسافرتی و ارائه آن همراه مدارک است نکته مهم اینکه متقاضیان مهاجرت یا دریافت ویزای کانادا باید قبل سفر بیمه خود را تهیه کرده و همراه مدارک به سفارت تحویل دهند.

روش‌های دریافت بیمه مسافرتی کانادا

متقاضیان برای دریافت بیمه مسافرتی کانادا دو راه پیش رو دارند:

روش اول: استفاده از آژانس‌های مسافرتی

مهاجر می‌تواند قبل سفر از طریق یکی از آژانس‌های معتبر داخل کشور با مهر رسمی برای دریافت بیمه مسافرتی کانادا اقدام کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان دفتر نمایندگی مهاجرت به کانادا تماس بگیرید.

روش دوم: درخواست از طریق وکیل مهاجرت

متقاضی می‌تواند بیمه خود را از طریق یکی از نمایندگی‌های داخلی یا وکیل مهاجرت به صورت آنلاین یا حضوری دریافت کند.

چگونگی اخذ بیمه مسافرتی از شرکت‌های کانادایی

افراد برای دریافت بیمه مسافرتی خود از این طریق باید وارد درگاه رسمی شرکت‌های معتبر بیمه‌ای این کشور شده یا از وکیل مهاجرت استفاده نمایند.

نکته مهم: برای دریافت هرگونه ویزای کانادا اعم از ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و… نیاز به بیمه مسافرتی داشته که قیمت آن بسته به نوع و شرایط متقاضی متغیر است.

بیمه در کانادا

چه مواردی مشمول بیمه مسافرتی کانادا می‌شوند؟

بیمه مسافرتی کانادا کلیه‌ی خدمات پزشکی به جز هزینه‌ی زایمان گردشگران را پوشش داده همچنین هزینه‌های مراقبت از کودکان و بیماری‌های استخوانی مندرج در بیمه نامه، داروهای تجویزی بیمارستان، حمل و نقل، دندان پزشکی و خدمات پارامدیکال را شامل می‌شود.

این مطلب را از دست ندهید   شرایط تحصیل در کالج فلمینگ کانادا

آشنایی با مزایای بیمه مسافرتی

مهاجر می‌تواند مدت زمان بیمه خود را حین سفر افزایش داده و با سفر به کشورهای دیگر هنوز تحت پوشش این بیمه قرار گیرد.

بیمه گذار بعد از صدور بیمه نامه‌ی خود در زمینه‌های مختلف پزشکی و درمانی مورد پوشش قرار گرفته که سبب کاهش چشم گیر هزینه‌های درمانی آن خواهد شد.

نکته مهم اینکه هنگام خرید بیمه مسافرتی خود اطلاعات مورد نظر را به درستی دریافت کرده تا خدمات را به بهترین شکل دریافت کرده و پول و هزینه شما هدر نرود.

نکات مهم هنگام دریافت بیمه مسافرتی کانادا

بعضی از بیمه‌های مسافرتی صادر شده توسط نمایندگی بیمه کانادا خدمات بیشتری را پوشش داده همچنین در صورت بروز هرگونه اتفاق غیر مترقبه در اسرع وقت شرکت بیمه خود را در جریان قرار داده و به صورت شبانه روزی خدمات دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با بیمه خودرو در کانادا، شرایط اخذ بیمه‌ی دانشجویی در کانادا

سفر در زمان تحصیل