شرایط تحصیل کالج فلمینگ

شرایط تحصیل در کالج فلمینگ کانادا

شرایط تحصیل در کالج فلمینگ کانادا

شرایط تحصیل کالج فلمینگ کانادا همواره یکی از مقاصد اصلی مهاجرین اروپایی و آسیایی برای تحصیل، کار یا تفریح است و از دلایل این انتخاب می‌توان به انگلیسی زبان بودن مردم این کشور در کنار امکانات مناسب درمانی، تحصیلی و… است.

کانادا دارای کالج‌های معتبر و دارای رتبه علمی بالایی است که یکی از آنها کالج فلمینگ کاناداست لذا در این مقاله مطالبی مانند معرفی امکانات کالج فلمینگ به همراه شرایط تحصیل در آن بیان خواهد شد.

شما می‌توانید سؤالات خود درباره شرایط مهاجرت به کانادا را با مشاورین کانادا پرشیا در میان بگذارید. همراهتان هستیم.

آَشنایی با شرایط عمومی کالج فلمینگ کانادا

کالج فلمینگ یکی از معتبرترین مراکز آموزش در استان انتاریو کاناداست که نام آن برگرفته از مخترع اسکاتلندی به نام Sandford Fleming (سندفورد فلمینگ) و فعالیت خود را از سال ۱۹۶۷ به طور رسمی آغاز کرد.

کالج فلمینگ کانادا در حال حاضر دارای ۵۲۰۰ دانشجو در ۷۰ رشته تحصیلی است همچنین این دانشگاه دارای رتبه ۹۹ در کانادا و ۷۲۲۱ در دنیاست.

امکانات دانشگاه فلمینگ کانادا

تمام دانشجویان می‌توانند از طریق سفرهای تحقیقاتی، پروژه‌های کاربردی، کار در آزمایشگاه یا انجام تحقیقات علمی به تجربیات ارزشمندی دست یافته همچنین امکان تحصیل در کنار کار نیمه وقت برای دانشجویان فراهم است.

لیست رشته‌های کالج فلمینگ

دانشگاه Sandford Fleming آماده پذیرش دانشجو در رشته‌های حسابداری، هنر، بیوتکنولوژی، کسب و کار، تجارت، گرایش‌های مختلف مدیریت، نجاری، خدمات عمومی، زیست شناسی، خدمات عمومی، پرستاری، مراقبت از کودکان، مهندسی کامپیوتر، گرافیک، معماری، آشپزی، مهندسی برق و…

شروع ترم در کالج فلمینگ از آغاز ماه ژانویه شروع شده و در ماه‌های می و سپتامبر ادامه می‌یابد. برای پذیرش این داشنگاه ابتدا لازم است دوره‌های آموزشی متناسب با رشته خود را انتخاب و مدارک مربوط به آن را آماده و تکمیل کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مدارک مورد نیاز برای شرایط تحصیل کالج فلمینگ کانادا

مهم‌ترین مدارک اخذ پذیرش کالج فلمینگ استان انتاریو عبارتند از:

این مطلب را از دست ندهید   اخذ پذیرش کالج GLCT تورنتو

تکمیل فرم درخواست به همراه پرداخت ۱۰۰ دلار؛

مدرک تافل با حداقل نمره ۸۰ برای آزمون آنلاین و ۵۵۰ برای آزمون کتبی؛

تأییدیه مدرک تحصیلی به همراه ترجمه انگلیسی یا فرانسه آن؛

حداقل نمره مورد قبول آیلتس برای ورود به این دانشگاه ۶ است.

مدارک اصلی برای تحصیل در دانشگاه‌های کانادا عبارتند از:

گواهی تمکن مالی،

عدم سوء پیشینه،

گواهی سلامت جسمی و روانی؛

ارائه مدارک هویتی نظیر پاسپورت، عکس و کپی مدارک مورد نیاز برای پذیرش؛

موسسه کانادا پرشیا ارائه دهنده کلیه خدمات در حوزه دریافت ویزا، اخذ اقامت موقت و دائم و… است برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس گرفته یا به آدرس زیر مراجعه کنید.

شرایط کار برای دانشجویان کانادا