مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر

مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یکی از بهترین و شناخته شده ترین روش ها است و شما لازم است که از طرف کارفرمای کانادایی، برای کاری جاب آفر دریافت کنید تا بتوانید به کانادا مهاجرت کنید. شما می توانید با برنامه اکسپرس انتری هر چه سریعتر به کانادا مهاجرت کنید.

مدت زمان لازم برای تکمیل پروسه ویزای مهاجرت به کانادا (اقامت دائم) در زیر دسته مهارت های کارگر/ حرفه ای می تواند طولانی باشد. یک پیشنهاد شغلی در کانادا می تواند به سرعت بخشیدن به آن کمک کند.

با استثناء چند مورد، زمان پردازش ویزا در دفاتر ویزای مهاجرت کانادا می تواند بیش از دو سال تمدید شود و در بعضی از دفاتر، پردازش یک درخواست می تواند بیش از چهار سال افزایش یابد. خوشبختانه، کاری برای سرعت بخشیدن به روند قابل توجهی در روند درخواست انجام می شود. یک پیشنهاد واقعی اشتغال از یک کارفرمای قانونی کانادایی اطمینان حاصل می کند که درخواست اقامت دائم سریع دنبال می شود. در صورت عدم وجود مشکلات پزشکی یا امنیتی، ویزای مهاجرت کانادا می تواند در کمتر از یک سال- حتی زمان کمتری نسبت به برخی از دفاتر ویزای مهاجرت کانادا- پیش بینی شود.

مهاجرت از طریق جاب آفر

ترتیب کار و مهاجرت به کانادا

در زیر گروه کارگران ماهر/ حرفه ای برای مهاجرت به کانادا، پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی که توسط وزارت امور خارجه کانادا به نام Services Canada (که قبلاً با نام ESDC و یا HRDC شناخته می شد) تأیید شده است به معنای اولویت پردازش ویزای مهاجرت کانادا است. کافرمای کانادایی نیازی به نشان دادن تلاش برای استخدام کانادایی ها ندارد.

برنامه های نامزد استان و مهاجرت به کانادا

بیشتر استانهای کانادا با دولت ملی کانادا موافقت نامه هایی دارند، به موجب آن استانها می توانند افرادی را انتخاب کنند که نشان دهنده قصد اقامت در قلمرو آنها باشد. به طور کلی، کارفرما باید نشان دهد که تلاش هایی برای استخدام کانادایی ها انجام شده است، اما این تلاشها ناموفق بودند.

نامزدهای استان از پردازش اولویت ویزاهای مهاجرتی خود به کانادا اطمینان دارند. علاوه بر این، پس از معرفی شدن آنها می توانند مجوز کار موقت دریافت کنند و می توانند حتی قبل از صدور ویزای مهاجرت کانادا، زندگی و کار خود را در کانادا آغاز کنند.

اجازه کار موقت و مهاجرت به کانادا

همانطور که از نام این شخص پیداست، یک مجوز کار موقت به دارنده خود اجازه می دهد تا برای مدت مشخص در کانادا زندگی و کار کند. منطقی است که اجازه کار را به عنوان بخشی از یک استراتژی کلی مهاجرت در کانادا در نظر بگیرید زیرا یک مجوز کار می تواند برای تأمین زمان پردازش ویزا مهاجرت کانادا استفاده شود.

اجازه کار را می توان به سرعت بدست آورد. به جای ماهها یا سالها، معمولاً در طی روزها یا هفته ها. نقطه شروع یک مجوز کار یک پیشنهاد کار کانادایی از یک کارفرمای است. بسته به نوع اجازه کار درخواست شده، کارفرمای کانادایی ممکن است نشان دهد که تلاش هایی برای استخدام کانادایی ها انجام شده است، اما این تلاشها ناموفق بودند.

به-کانادا-از-طریق-جاب-آفر

برای مشاوره و انتخاب بهترین شغل در کانادا با ا تماس بگیرید

روش های جاب آفر برای مهاجرت

دو راه اصلی برای جستجوی کار وجود دارد. یک راه برای اخذ ویزای اقامت دائم است. راه دیگر ورود به کانادا با اجازه کار موقت است.

هر ساله کانادا به حدو ۲۵۰۰۰۰ مهاجر اجازه می دهد که به عنوان ساکن دائم وارد شوند. ۱۸۰۰۰۰ مورد دیگر به عنوان کارگران خارجی موقت، و حدود ۷۰۰۰۰ به عنوان دانش آموز وارد می شوند. اکثر مهاجران مقیم دائم در یکی از مقوله های اقتصادی مهاجرت پذیرفته می شوند، گرچه بسیاری از آنها به عنوان اعضای خانواده و برخی نیز به عنوان پناهنده وارد می شوند.

به گفته کارشناس مهاجرت Monster.ca، دیوید کوهن از CanadaVisa.com، بیش از ۶۰ برنامه مختلف مهاجرت کانادایی وجود دارد. اگر چه این ممکن است خیلی به نظر برسد، به خاطر داشته باشید که کانادا برنامه های بیشتری از مهاجران بالقوه از آنچه تأیید می کند دریافت می کند.

سیستم ورودی اکسپرس

از سال ۲۰۱۵ تابعیت و مهاجرت کانادا (CIC) دارای یک سیستم الکترونیکی جدید به نام Express Entry برای مدیریت برنامه های مربوط به اقامت دائم تحت برخی برنامه های مهاجرت اقتصادی است.

سیستم اکسپرس انتری اولین قدم برای مهاجرت به کانادا تحت این برنامه ها است. داوطلبان بالقوه می توانند مشخصات ورود به سیستم Express را در هر زمان تکمیل کنند. توجه داشته باشید که هیچ مهلتی برای تکمیل پروفایل وجود ندارد و درمورد تعداد داوطلبان پذیرفته شده در این روش هیچ گونه کلاهبرداری وجود ندارد.

هر کسی که در اکسپرس ورودی ورود پذیرفته شود می تواند دعوت به درخواست اقامت دائم کند. قرعه کشی برای دعوت از نامزدها برای درخواست، به طور مرتب در طول هر سال برگزار می شود. فارغ از پذیرش در این برنامه، کانادا تنها نامزدهای برتر را انتخاب می کند. در صورت دعوت به درخواست، ۶۰ روز فرصت دارید تا درخواست کامل اقامت دائم را بصورت آنلاین ارائه دهید.

مهاجرت به کانادا برای اشتغال

تشخیص اینکه واجد شرایط مهاجرت به کانادا یا دریافت مجوز کار هستید، می تواند دشوار باشد. به عنوان مثال، برخی از برنامه ها به شما نیاز دارند که قبل از ورود به اینجا، یک پیشنهاد شغلی در دست داشته باشید. دیگران انعطاف پذیرتر هستند. برنامه های خاصی در سطح استان ارائه می شود.

مهارت های زبان

کانادا رسماً یک کشور دو زبانه است. انگلیسی و فرانسوی دو زبان اصلی هستند. با این وجود برای مهاجرت به اینجا نیازی به دو زبانه بودن ندارید (اگر اینگونه باشید، ممکن است به شانس شما در تأمین شغل کمک کند). این همچنین می تواند به نفع شما باشد برای پیدا کردن کارفرمایانی در کانادا که زبان های مادری شما با ارزش تلقی می شود.

دریافت اعتبارنامه

اعتبار بین المللی همیشه در کانادا فوراً معتبر نیست. این بدان معناست که اگر شما یک معلم، لوله کش، مهندس، پرستار، سایر افراد حرفه ای یا تجار از خارج از کشور باشید، ممکن است مجبور شوید که رده گروه کاری خود را ارتقا داده و اعتبار خود را قبل از پذیرش در اینجا توسط یک سرویس مجاز ارزیابی کنید.

فرهنگ و آداب و رسوم کانادا

آیا می دانید برقراری ارتباط چشمی با شخصی که در اینجا با شما مصاحبه می کند مهم است؟ همچنین نباید تاریخ تولد، وضعیت تأهل یا وضعیت سلامتی و عکس خود یا خانواده را در رزومه خود قرار دهید. بسیاری از هنجارها و شیوه های فرهنگی دیگر وجود دارد که در صورت درخواست کار باید بدانید. به علاوه با چالش هایی روبرو خواهید شد که ممکن است برای شما ناآشنا باشد.

نتیجه گیری

مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر یکی از بهترین و شناخته شده ترین روش ها است و شما لازم است که از طرف کارفرمای کانادایی، برای کاری جاب آفر دریافت کنید تا بتوانید به کانادا مهاجرت کنید. شما می توانید با برنامه اکسپرس انتری هر چه سریع تر به کانادا مهاجرت کنید.