هزینه مهاجرت به کانادا

انجام هر کاری هزینه بر است و مهاجرت به کانادا هم بدین گونه بوده و لازم است که شما هزینه مهاجرت خود را پرداخت کنید. با توجه به هزینه های مهاجرت، کانادا در مقایسه با سایر مناطق مهاجرتی مشهور مانند استرالیا، انگلستان و ایالات متحده هنوز مقرون به صرفه است.

یک خانواده چهار نفری که به کانادا مهاجرت می کنند، تقریباً کمتر از ۱۱ دلار برای مهاجرت یک خانواده چهار نفره به کانادادبوده و بنابراین می توان گفت که شما در هزینه های ابتدایی خود صرفه جویی می کنید. مهاجرت به یک کشور جدید یک فرایند پیچیده و طولانی بوده که مستلزم پرداخت هزینه های سنگینی است ولی آینده درخشانی در انتظار شما و فرزندان شما خواهد بود.

میزان پولی که برای مهاجرت نیاز دارید به اندازه خانواده شما بستگی دارد و نوع برنامه مهاجرتی که برای آن درخواست می کنید. این امر همچنین شامل بودجه تسویه حساب، هزینه پردازش ویزا، جمع آوری اسناد مورد نیاز و حتی آوردن حیوان خانگی شما به سفر است تا در نهایت آن را در کانادا به همراه خود داشته باشید.

هزینه مهاجرت به کانادا
هزینه اقامت در کانادا

مقدار نقدینگی لازم برای مهاجرت

اگر به فکر مهاجرت به خارج از کشور هستید، باید پس انداز کنید. دوست دارید که در کانادا چه شغلی داشته باشید. لازم است که برای مدت سه ماه پس انداز کافی را برای گذران زندگی در کانادا داشته باشید و به همین دلیل لازم است که از همین الان پس انداز کنید. به محض ورود به کانادا، شما باید هزینه های اساسی مانند مواد غذایی، اجاره، حمل و نقل و لوازم خانگی را بپردازید.

برای اطمینان از این که قبل از دریافت اولین چک خود، به مقدار کافی پس انداز کرده اید بهتر است که با دوستان و آشنایان خود که مقیم کانادا هستند ارتباط برقرار کرده و حتی با جستجو در اینترنت از هزینه های اقامت در کانادا با خبر شوید.

با توجه به نوسانات ارزی جهت اطلاع از هزینه دقیق مهاجرت با ما تماس بگیرید

بودجه تسویه حساب IRCC برای مهاجران

در اکسپرس انتری شما می توانید با مهاجرت، پناهندگی و تابعیت به کانادا مهاجرت کنید که بسیار از متقاضیان از این روش استفاده می کنند و حتی می توانند اعضای خانواده خود را نیز به این کشور بیاورند. بودجه تسویه حساب های IRCC هر ساله تغییر می کند. یک متقاضی مجرد لازم است که برای اقامت دائم در کانادا در سال ۲۰۲۰، مبلغ ۹۶۰۱۲ دلار را پرداخت کند.

یک زوج که به کانادا مهاجرت می کند باید مبلغی معادل ۱۶، ۱۳۵ دلار را پرداخت کنید، در اصل شما باید برای هر یک از اعضای خانواده اضافی که با شما به کانادا نقل مکان می کند، ۳ دلار و ۴۹۲ دلار پس انداز اضافه داشته باشید تا بتوانید در این کشور گذران زندگی کنید.

نکته مهم

توجه به این نکته مهم است که تعداد اعضای خانواده وابستگان همراه و غیر همراه را شامل می شود. این بدان معناست که حتی اگر همسر یا فرزندانتان با شما به کانادا مهاجرت نکنند، پس انداز شما لازم است که به گونه ای باشد که آن ها بتوانند در همان کشور مبداء شما امورات زندگی خود را حل و فصل کنند.

هزینه اکسپرس انتری

هیچ هزینه ای برای ایجاد یک نمایه اکسپرس وجود ندارد. فقط هنگامی که ITA را دریافت می کنید و کی برنامه کامل ارسال می کنید، باید هزینه پردازش ویزا را ۸۲۵ دلار بپردازید. این هزینه شامل همسر یا شریک زندگی عادی شما می شود. با این حال، باید ۲۲۵ دلار اضافی برای هر کودک که با شما به کانادا مهاجرت می کند لازم است پرداخت کنید.

بودجه تسویه حساب برای نامزدهای برنامه های مهاجرتی استانی

۱۱ استان کانادا در برنامه های نامزدی استانی (PNPs) شرکت دارند و خود برنامه های ورود متقاضیان را تدارک می بینند. نامزدها به امید دستیابی به شایستگی که به طور قابل توجهی درخواست نهایی آنها برای اقامت دائم در IRCC را افزایش می دهد، از یک استان درخواست می کنند که به همان محل مهاجرت کنند.

برای این که بتوانید برای این روش واجد شرایط باشید، بهتر است که در ابتدا مبلغ آن را بپردازید. مبلغ هر استانی نسبت به استان دیگر متفاوت خواهد بود وهزینه های زندگی هر استان عامل مهمی در این زمینه است. با این حال، به محض دستیابی به شایستگی لازم، باید صندوق های تسویه حساب های IRCC را پرداخت کنید که فقط کمی با PNP ها متفاوت است.

هزینه های سفر به کانادا

حق ویزای اقامت دائم

لازم است که برای اقامت دائم بیش از ۵۰۰ دلار را بپردازید و همزمان می توانید این کار را انجام دهید تا کارهای اداری و اجرایی شما هر چه سریع تر انجام شود. اگر درخواست شما تأیید نشود، به شما بازپرداخت می شود. با این حال، هنگامی که هزینه های خود را پرداخت می کنید و درخواست شما موفقیت آمیز است، بدین معنی است که شما به طور رسمی می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

هزینه های اسناد ویزای موقت و مهاجرت

شما زمانی که نسبت به دریافت ویزای توریستی یا مجوز کار در کانادا اقدام می کنید می توانید حس زندگی کردن در کانادا را داشته باشید. نکته مهم در مورد داشتن تجربه کار در و یا صلاحیت کانادایی این است که شانس موفقیت شما در مهاجرت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. اگر حاضرید در این کشور باورنکردنی زندگی خود را تجربه کنید، باید چند سند مورد نیاز برای برنامه مهاجرتی خود مانند نتایج آزمون زبان و معاینه پزشکی را به همراه داشته باشید تا بتوانید به راحتی به این کشور مهاجرت کنید.

هزینه های شرکت مهاجرتی

شما می توانید برای مهاجرت هر شرکت مهاجرتی را انتخاب کنید ولی پیشنهاد ما این است که شرکت مهاجرتی تدبیرساز را انتخاب کنید که در زمینه مهاجرت به کانادا، آمریکا و استرالیا و اکثر کشورهای اروپایی تخصص و تجربه لازم را دارد و وکلای زبده و ماهر این شرکت شما را در هر مرحله از مراحل مهاجرت یاری خواهند کرد.